مجموعه کامل اشعار Maya Angelou / The Complete Collected Poems of Maya Angelou

مجموعه کامل اشعار Maya Angelou The Complete Collected Poems of Maya Angelou

  • نوع فایل : کتاب
  • زبان : انگلیسی
  • نویسنده : Maya Angelou
  • ناشر : Random House
  • چاپ و سال / کشور: 1994
  • تعداد صفحه : 288
  • شابک / ISBN : 9780679428954

توضیحات

زیبایی و قدرت شعر به احساس و درکی است که در مخاطب خود ایجاد می‌نماید. درصورتی که یک شعر با مخاطب خود ارتباط برقرار کرده و مضمون خود را به وی القاء نماید دیگر چه اهمیتی دارد که آیا از اصول و قواعد خاصی که در دانشگاه‌ها تدریس می‌شود و برای آندسته از افرادی است که خود ضعف ایجاد سبک شخصی دارند، پیروی می‌نماید یا نه!
بنابراین اگر شما ازجمله افرادی هستید که یک کتاب را به دلیل بینشی خاص یا فقط به جهت تحلیل آن در سبکی خاص مطالعه می‌نمایید، از خواندن اشعار لذت نخواهید برد! اما اگر شما نیز به دنبال یافتن شخصی هستید که بتواند احساسات درونی شما را به زیبایی بیان کند. اما اگر شما نیز به دنبال یافتن شخصی هستید که بتواند احساسات درونی شما را به زیبایی بیان کند و لحظات زندگی را به تصویر بکشد، با خواندن این کتاب سطح عمیقی از لذت و رضایت را در خود احساس خواهید نمود.
اشعار این کتاب نیز همانند سایر اشعار به‌گونه ای است که اگر بتوانید با آن ارتباط برقرار کرده و درک کنید که از چه چیزهایی نشات گرفته است خواهید توانست با احساسات و وقایع شخصی خود آنها را مطابقت داده و با آن همگام شوید.
این کتاب ازجمله کتاب‌هایی است که بعد از یک بار خواندن بارها و بارها توجه شما را به سوی خود جلب خواهد کرد. اشعار آن سرشار از احساس و فاقد سبک‌های پیچیده و سنگین می‌باشند.
اگر شما نسبت به این اثر یا عنوان محق هستید، لطفا از طریق "بخش تماس با ما" با ما تماس بگیرید و برای اطلاعات بیشتر، صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نمایید.

دیدگاه کاربران


لطفا در این قسمت فقط نظر شخصی در مورد این عنوان را وارد نمایید و در صورتیکه مشکلی با دانلود یا استفاده از این فایل دارید در صفحه کاربری تیکت ثبت کنید.

بارگزاری