وی اس تی گیتار الکتریک / Three-Body Tech Heavier7Strings 1.1.5 FiXED WIN

Three-Body Tech Heavier7Strings 1.1.5 FiXED WIN
وی اس تی گیتار الکتریک

  • 5.0 (1 رای)
  • نوع فایل : نرم افزار
  • زبان : انگلیسی
  • سال تولید : 2018

توضیحات

وی اس تی Heavier7Strings از شرکت Three-Body Tech یک ابزار مجازی مبتنی بر سمپل های صوتی می باشد که نسخه مجازی حرفه ای از گیتار الکتریک Heavy Metal را به پروژه های شما اضافه می کند . این وی اس تی مجهز به قفسه افکت کامل ، الگو های از پیش ایجاد شده می باشد و همه امکاناتی که برای استفاده از صدای گیتار الکتریک در موسیقی های خود نیاز دارید را در خود دارد . وی اس تی Heavier7Strings به ۲ صورت اصلی ریتم – آکورد و تکنوازی قابل اجرا است . بخش افکت های این وی اس تی دارای انواع افکت مورد نیاز برای پردازش صدای گیتار مثل Screamer, EQ12, AMP, Flanger, Pingpong delay, etc و … را در اختیار شما قرار می دهد که به صورت جداگانه در قسمت افکت های نرم افزار میزبان اجرا می شود . وی اس تی فوق دارای بیش از ۲۰۰ تنظیم صدای از پیش طراحی شده برای سبک های مختلف مثل metal, rock, pop, clean, along with non-rhythmic noise و ambient sounds می باشد و علاوه بر آن دارای بیش از ۲۰۰ الگو از پیش طراحی شده با فرمت MIDI است که ریتم های مختلف آماده را برای شما فراهم می آورد . این محصول تمام تکنیک های نوازندگی را به خوبی پوشش می دهد .

Description

 
آموزش نصب 1 - با اجرای فایل heavier7strings-1.1.5-programs.exe وی اس تی را در مسیر پیش فرض وی اس تی های 32 و 64 خود نصب کنید . 2 - با اجرای فایل Heavier7Strings-1.1.0-samples.exe در پوشه library بانک صدا را نصب کنید و مسیر نصب شده را به یاد داشته باشید . 3 - وی اس تی را در نرم افزار آهنگسازی خود اجرا کرده و مسیر بانک صدا را به آن معرفی کنید . 4 - نسخه افکت این محصول را در قسمت میکسر نرم افزار آهنگسازی خود اجرا کنید .
اگر شما نسبت به این اثر یا عنوان محق هستید، لطفا از طریق "بخش تماس با ما" با ما تماس بگیرید و برای اطلاعات بیشتر، صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نمایید.

دیدگاه کاربران


لطفا در این قسمت فقط نظر شخصی در مورد این عنوان را وارد نمایید و در صورتیکه مشکلی با دانلود یا استفاده از این فایل دارید در صفحه کاربری تیکت ثبت کنید.

بارگزاری