کوچه محله‌ی ما

کوچه محله‌ی ما

  • نوع فایل : کتاب
  • زبان : فارسی
  • نویسنده : زهره امراه نژاد
  • چاپ و سال / کشور: 2018

توضیحات

کوچه محله‌ی ما کتاب کوچه محله‌ی ما به قلم زهره امراه نژاد داستان زندگی پسری به نام بهروز از خانواده‌ای متوسط را روایت می‌کند که یه تصادف رندگی‌شان را به کلی تغییر می‌دهد و ... در بخشی از کتاب کوچه محله‌ی ما می‌خوانیم: جعفر آقا رفت تو حیاط... من از پشت پنجره به او نگاه می‌کردم، او با موبایلش با کسی تماس گرفت و چند دقیقه‌ای مشغول صحبت بود و کمی ناراحت به نظر می‌رسید و بعد از اینکه تلفن را قطع کرد زنش را صدا کرد و هردو مشغول صحبت شدند؛ از قیافه اقدس خانوم مشخص بود که خبر بدی شنیده و ناراحت و متحیر شده بود؛ پیش خودم گفتم: نکنه از پدر و مادرم خبر بدی شنیده نکنه... شوکه شده بودم پاهام حس نداشت وگرنه زود می‌دویدم تو حیاط و ازشون می‌پرسیدم. به هر زحمتی بود از جام پاشدم و آهسته به طوری که رو پاهام بند نبودم خودم را به حیاط رسوندم، ناگهان آندو متوجه من شدند مونده بودند چجوری موضوع را به من بگویند. خلاصه که پدر و مادرم تو اون تصادف لعنتی... از دست رفته بودن دیگه منو خواهرام یتیم شده بودیم... چیزی بدتر از این دیگه نمیشه. همه فامیل برای مراسم خاکسپاری پدر و مادرم آمدند؛ بعد از ۷ روز همه به خانه‌های خود برگشتند، جزء عمو و خانومش و خاله و شوهرش و پدر‌بزرگ، آن‌ها چند روزی پیش ما ماندند. بهاره و بیتا خیلی بی‌تابی می‌کردند ولی من که بزرگ‌تر از آن‌ها بودم سعی می‌کردم که با این وضعیت اسف بار که پیش آمده کنار بیام و سعی می‌کردم دو خواهرم را هم آروم کنم... آن‌ها هر شب کنار من می‌خوابیدن... آن‌ها فکر می‌کردند که ممکن منم اونا رو تنها بزارمو برم... ولی اونا نمی‌دونن که من بدون اونا می‌میرم حتی نمی‌خوام لحظه‌ای از جلوی چشام دور بشن چه برسه که بخوام اونا رو ترک کنم... اصلا فکرش هم برام عذاب‌آوره. خلاصه که قرار شد پدر‌بزرگ هم با ما زندگی کند آن هم در خانه ما... به این صورت که هفته اول خاله‌ام پیش ما بماند... کلمات کلیدی: داستان کوتاه، داستان، دانلود داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه کوچه محله‌ی ما، دانلود داستان، دانلود داستان کوچه محله‌ی ما، دانلود مجموعه داستان، داستان غم انگیز، داستان اجتماعی، برچسب‌ها: داستان کوتاه، داستان، دانلود داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه کوچه محله‌ی ما، دانلود داستان، دانلود داستان کوچه محله‌ی ما، دانلود مجموعه داستان، داستان غم انگیز، داستان اجتماعی
اگر شما نسبت به این اثر یا عنوان محق هستید، لطفا از طریق "بخش تماس با ما" با ما تماس بگیرید و برای اطلاعات بیشتر، صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نمایید.

دیدگاه کاربران


لطفا در این قسمت فقط نظر شخصی در مورد این عنوان را وارد نمایید و در صورتیکه مشکلی با دانلود یا استفاده از این فایل دارید در صفحه کاربری تیکت ثبت کنید.

بارگزاری