محتوای دیجیتال از تولید تا انتشار

محتوای دیجیتال از تولید تا انتشار

  • نوع فایل : کتاب
  • زبان : فارسی
  • نویسنده : محمدهادی بیات
  • چاپ و سال / کشور: 2018

توضیحات

محتوای دیجیتال از تولید تا انتشار کتاب محتوای دیجیتال از تولید تا انتشار به قلم محمدهادی بیات به معرفی و بررسی مواردی اعم از "تولید محتوا، چهار مرحله اصلی بازاریابی محتوا، تاکتیک‌های ایده‌یابی و راهکارهایی برای مدیریت محتوا در شبکه‌های اجتماعی" می‌پردازد. تولید محتوا چیست؟ محتوا یکی از ابزار‌های انتزاعی است که به صورت مستقیم یا غیر‌مستقیم با مخاطب ارتباط برقرار می‌کند. در بحث تولید محتوا سایت‌هایی موفق عمل می‌کنند که احتمام به تولید محتوا الکترونیکی کاربرپسند برای مخاطبان‌شان می‌ورزند و هم‌زمان محتوایشان برای موتور‌های جستجو بهینه باشد. به عبارتی هم کاربردی برای مخاطبان است و هم مورد پسند گوگل باشد. تولید محتوا با توجه به افزایش رقابت در حوزه‌های کاری؛ به کلی دگرگون شده است. نویسندگان سایت‌ها و متخصصان بازاریابی محتوا در صددند تا محتوای منحصر به فرد و باکیفیتی را برای ارتباط موثر با کاربران وب‌سایت‌ها، تولید کنند. روش‌های مختلفی برای تولید Content حرفه‌ای وجود دارد. تولید هر مقاله یا محتوایی مثل سایر کار‌های آکادمیک و علمی در چند مرحله صورت می‌گیرد و کارشناسان تولید کانتنت در سراسر جهان به ویژه در کشور‌های اروپایی روش‌های متنوعی را برای این کار بر می‌گزینند. در بخشی از کتاب محتوای دیجیتال از تولید تا انتشار می‌خوانیم: برای تشکیل تیم تولید محتوا به چه کسانی با چه تخصص‌هایی نیاز دارید؟ ١- ترکیب فوتبالی تیم مدیریت محتوا (استراتژیست): شما به فردی نیاز دارید که بتواند محتوای شما را بنویسد. یک استراتژیست خوب می‌تواند تلاش‌های بازاریابی محتوای شما را بررسی کند، آن را با چیزی که می‌خواهید بدان دسترسی داشته باشید مقایسه نماید و استراتژی را برای پر کردن خلاها و دسترسی به اهداف ایجاد کند. بسته به مقیاس کاری شما، استراتژیست محتوا می‌تواند تمامی پژوهش‌های قبل از تولید، همچون ایجاد پرسوناها و نیز استراتژی تحریریه، مانند نوشتن راهنمای سبک و برند را انجام دهد. این افراد می‌توانند نقش مشاور را داشته باشند و در برخی از موارد برای تغییر استراتژی مورد استفاده قرار می‌گیرند. ۲- نویسنده محتوا (نویسنده / روزنامه نگار / شاعر): نویسندگان اغلب نیروهای با خلاقیت بالا هستند که در تیم محتوا حضور دارند. این‌ها افرادی هستند که می‌توان برای به دست آوردن ایده‌های خلاقانه و کسب جادوی داستان‌سرایی به هنگام نوشتن محتوا از آن‌ها استفاده کرد. باید از افرادی استفاده نمایید که با موضوع کاری شما آشنا هستند و می‌توانند کسانی که مطلب را می‌خوانند را تحت تاثیر خود قرار دهند. برای این‌که یک نویسنده خوب در شرکت داشته باشید لازم نیست نیروی کار اضافی استخدام نمایید. زمانی که می‌خواهید فردی را استخدام کنید به این فکر کنید که به یک فرد همه‌ تن حریف نیاز دارید. کلمات کلیدی: دانلود رایگان آموزش تولید محتوای الکترونیکی، تولید محتوای دیجیتال، digital content، تولید محتوای دیجیتال چیست، تولید محتوای دیجیتال pdf، تولید محتوا چیست، چگونه تولید محتوا کنیم، روش های تولید محتوا، آموزش تولید محتوای سایت، نحوه تولید محتوا برای سایت، برچسب‌ها: دانلود رایگان آموزش تولید محتوای الکترونیکی، تولید محتوای دیجیتال، digital content، تولید محتوای دیجیتال چیست، تولید محتوای دیجیتال pdf، تولید محتوا چیست، چگونه تولید محتوا کنیم، روش های تولید محتوا، آموزش تولید محتوای سایت، نحوه تولید محتوا برای سایت
اگر شما نسبت به این اثر یا عنوان محق هستید، لطفا از طریق "بخش تماس با ما" با ما تماس بگیرید و برای اطلاعات بیشتر، صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نمایید.

دیدگاه کاربران


لطفا در این قسمت فقط نظر شخصی در مورد این عنوان را وارد نمایید و در صورتیکه مشکلی با دانلود یا استفاده از این فایل دارید در صفحه کاربری تیکت ثبت کنید.

بارگزاری