Trimble Inpho UASMaster 8.0.1

Trimble Inpho UASMaster 8.0.1

  • کاربرد : ابزار مناسب برای پردازش کامل داده های به دست آمده با سیستم های هواپیمای بدون سرنشین
  • نسخه :Version 8.0.1
  • نوع فایل : نرم افزار
  • زبان : انگلیسی
  • سیستم عامل : Windows 32 & 64 Bit
  • تولید کننده : Trimble
  • سال تولید : 2019

توضیحات

Trimble Inpho UASMaster ابزار مناسب برای پردازش کامل داده های به دست آمده با سیستم های هواپیمای بدون سرنشین (UAS) است. UASMaster ترکیبی از سهولت استفاده با قدرت کامل یک ایستگاه کاری فوتوگرافی است. این نرم افزار شکاف بین گردش کار ساده در جعبه سیاه را برای کارهای تخصصی فتوگرامتری و غیر فتوگرامتری متمرکز می سازد. Trimble Inpho UASMaster شامل تکنولوژی پیشرفته است که به منظور ارائه نتایج با کیفیت بالا از ویژگی های خاص داده های UAS سفارشی شده است که به راحتی در دنیای فتوگرامتری و گردش کارهای سه جانبه ادغام می شود. Trimble Inpho UASMaster دارای یک مفهوم بازار آزاد است, بنابراین قادر به پردازش اطلاعات تقریبا هر فروشنده سخت افزاری برای UAS است و با وسایل نقلیه عقب و همچنین با انواع هواپیمای هلی کوپتر کار می کند. این نرم افزار حتی با بالون های مورد بررسی و سایر سیستم های هواپیمای بدون سرنشین, موفق بوده است.

ویژگی و امکانات Trimble Inpho UASMaster :
پالایش و تجزیه و تحلیل جغرافیایی
ایجاد ابرهای متراکم رنگی, مدل های سطحی و مدل های ساده
اصلاح و ویرایش مدل های سطح زمین
الگوریتم های مدرن کامپیوتری ترکیب شده با تکنولوژی های پیشرفته تایم فوتوگرافی که نتایج دقیق را به طور خودکار با حداقل تعامل با کتابچه ای تولید می کنند.
ایجاد خودکار ابرهای رنگی (DSM یا DTM) از تصاویر گرفته شده UAS بر اساس 25 سال تحول تکنولوژی با تطبیق متراکم پیشرفته Inpho و نرم افزار تولید DTM
انتخاب حالت های مختلف برای کنترل سرعت پردازش در مقابل جزئیات, ایجاد مستقیم ابرهای نقطه ای
استفاده از موتور قدرتمند خط تولید برای مدل سازی مورفولوژی برای ارتوتس با کیفیت بالا و یا ویژگی های دیجیتالی صادرات به فرمت های CAD

Description

Create powerful deliverables from images collected with UAS (Unmanned Aircraft Systems) aerial mapping and surveying systems. UASMaster combines ease of use with the full power of a photogrammetric workstation.

برای اطلاع از طریقه نصب به فایل How to Install.txt رجوع شود.

اگر شما نسبت به این اثر یا عنوان محق هستید، لطفا از طریق "بخش تماس با ما" با ما تماس بگیرید و برای اطلاعات بیشتر، صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نمایید.

دیدگاه کاربران


لطفا در این قسمت فقط نظر شخصی در مورد این عنوان را وارد نمایید و در صورتیکه مشکلی با دانلود یا استفاده از این فایل دارید در صفحه کاربری تیکت ثبت کنید.

بارگزاری