برنامه‌ریزی و نصب سیستم‌های حرارتی خورشیدی / Planning and Installing Solar Thermal Systems: A Guide for Installers, Architects and Engineers, Second Edition

برنامه‌ریزی و نصب سیستم‌های حرارتی خورشیدی Planning and Installing Solar Thermal Systems: A Guide for Installers, Architects and Engineers, Second Edition

  • نوع فایل : کتاب
  • زبان : انگلیسی
  • نویسنده : German Solar Energy Society
  • ناشر : Earthscan Publications Ltd
  • چاپ و سال / کشور: 2010
  • تعداد صفحه : 369
  • شابک / ISBN : 9781844077601

توضیحات

سیستم‌های حرارتی خورشیدی موجود، امروزه کارایی بسیار بالا و قابلیت اطمینان قابل قبولی دارند. این سیستم‌های می‌توانند در موقعیت‌های گوناگونی به‌منظور رفع نیازهای متفاوت در بخش‌های مختلف ساختمان‌های مسکونی، تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار بگیرند.
پتانسیل این تکنولوژی و همچنین مزیت‌های زیست‌محیطی مرتبط با آن بسیار چشمگیر می‌باشند. این نسخه از کتاب به‌طور کامل به‌روزرسانی گشته و یک راهنمای پرفروش در حوزه برنامه‌ریزی و نصب سیستم‌های حرارتی خورشیدی می‌باشد که برای بهره بردن از این تکنولوژی به‌صورت موفقیت‌آمیز، بسیار ضروری خواهد بود. تمامی مباحث عمده در رابطه با پیاده‌سازی موفقیت‌آمیز این پروژه، در این کتاب به‌صورت جامع ارائه داده شده‌اند.
این کتاب ابتدا با ارزیابی منابع و رئوس مطالب مرتبط با اجزای اصلی آغاز شده و سپس طراحی، نصب، عملکرد و نگهداری از این سیستم‌ها را با جزئیات مورد بحث قرار می‌دهد.
اطلاعاتی نیز در رابطه با چگونگی انتخاب این سیستم‌ها به‌منظور خرید در بخشی از این کتاب گنجانده شده است. علاوه‌براین راهنمایی‌های جامعی برای افراد حرفه‌ای‌تر و کسانی که مایل به آموختن مطالب تخصصی‌تر می‌باشند نیز در این کتاب ارائه شده است.
اگر شما نسبت به این اثر یا عنوان محق هستید، لطفا از طریق "بخش تماس با ما" با ما تماس بگیرید و برای اطلاعات بیشتر، صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نمایید.

دیدگاه کاربران


لطفا در این قسمت فقط نظر شخصی در مورد این عنوان را وارد نمایید و در صورتیکه مشکلی با دانلود یا استفاده از این فایل دارید در صفحه کاربری تیکت ثبت کنید.

بارگزاری