اگر جهان مملو از بیگانگان بود… هر کس کجا بود؟ / If the Universe Is Teeming with Aliens … WHERE IS EVERYBODY?: Seventy-Five Solutions to the Fermi Paradox and the Problem of Extraterrestrial Life (Science and Fiction)

اگر جهان مملو از بیگانگان بود… هر کس کجا بود؟ If the Universe Is Teeming with Aliens … WHERE IS EVERYBODY?: Seventy-Five Solutions to the Fermi Paradox and the Problem of Extraterrestrial Life (Science and Fiction)

  • نوع فایل : کتاب
  • زبان : انگلیسی
  • نویسنده : Stephen Webb
  • ناشر : Springer
  • چاپ و سال / کشور: 2015
  • تعداد صفحه : 442
  • شابک / ISBN : 9783319132358

توضیحات

با توجه به این واقعیت که شاید 400 میلیارد ستاره تنها در کهکشان ما و شاید 400 میلیارد کهکشان در جهان وجود دارد، ممکن است زندگی فرازمینی در جایی خارج از جهان ما، در کیهان 14 میلیارد ساله، وجود داشته باشد. عظمت مطلق از این تعداد تقریبا خواستار آن است که ما حقیقت این فرضیه را بپذیریم. پس چرا ما با هیچ شواهدی، هیچ پیامی، هیچ آثار کشف شده‌ای از این موجودات فرازمینی مواجه نشده‌ایم؟
نسخه دوم این کتاب محبوب به‌طور قابل توجهی تجدیدنظر شده و گسترش یافته است. در این ویرایش 75 راه‌حل قانع‌کننده و جذاب درمورد نظریه مشهور پارادوکس فرمی در رابطه با فرازمینی‌ها با جزئیات مورد بحث قرار می‌گیرد. در میان کتاب‌های مربوط به درک فرازمینی، این کتاب که توسط Webb نوشته شده است بسیار عالی می‌باشد. او هر راهکار را در یک بستر منطقی و جالب، به شیوه‌ای کامل با توضیحات ارائه می‌دهد. Webb درمورد این مسائل با در نظر گرفتن مجموعه بسیار گسترده‌ای از راه‌حل‌های عمیق کاوش می‌کند که از طریق یک ارائه جالب و چالش‌برانگیز که ذهن را گسترش می‌دهد به این موضوع پرداخته است. این کتاب بسیار خوبی می‌باشد برای هر کسی که تا به حال از خود پرسیده است “آیا ما در جهان تنها هستیم؟”
اگر شما نسبت به این اثر یا عنوان محق هستید، لطفا از طریق "بخش تماس با ما" با ما تماس بگیرید و برای اطلاعات بیشتر، صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نمایید.

دیدگاه کاربران


لطفا در این قسمت فقط نظر شخصی در مورد این عنوان را وارد نمایید و در صورتیکه مشکلی با دانلود یا استفاده از این فایل دارید در صفحه کاربری تیکت ثبت کنید.

بارگزاری