وی اس تی استرینگ / Dio CASE Solo Strings FX KONTAKT

Dio CASE Solo Strings FX KONTAKT
وی اس تی استرینگ

  • نوع فایل : نرم افزار
  • زبان : انگلیسی
  • سال تولید : 2017

توضیحات

خوش آمدید به CASE ، یکی از جامع ترین مجموعه ای از افکت انفرادی ارکستر که تا به حال انجام شده است . وی اس تی CASE (Custom Aleautic Effects Solo Effects) توسط آهنگساز دانمارکی Troels Folmann برنده چندین جایزه برتر دنیا تولید شده است . سری محصولات شرکت ۸DIO با نام CAGE در ۳ بانک صدا بر گرفته از ساز های بادی برنجی ، ساز های بادی چوبی و ساز های استرینگ تولید و توسط شرکت ۸DIO منتشر شده است که تمام نسخه های آن در سایت موجود می باشد و برای دریافت می توانید روی اینجا کلیک کنید . و اما وی اس تی جدید از سری محصولات CASE شامل ویولن ، ویولا ، ویولن سل و کنترباس به صورت انفرادی می شود که هر ساز توسط ۲ نوازنده مختلف ثبت شده است و شما در محیط کاربری می توانید با استفاده از میکروفن گذاری از هر دو نوازنده و یا یکی از آنها بهره ببرید . وی اس تی CASE دارای ۶ موقعیت میکروفن گذاری مختلف است که به ۲ گروه اصلی تالار شامل : نزدیک، دور، گسترده و مخلوط و تکنوازی شامل : نقطه یک و نقطه دو تقسیم می شوند . این محصول به صورت FX نواخته و ثبت شده است و بیش از ۱۴۰۰۰ نمونه FX را در خود دارد که تقریبا تمام اجراهای متفاوت را پوشش داده است . عمق باور نکردنی مفصل توسط سیستم جدید FX دو لایه شرکت ۸DIO در این وی اس تی پیاده سازی شده است . اولین سیستم FX جلوه رویی وی اس تی می باشد که به شما امکان کنترل و ایجاد filters, pitch, delay, compression و … را می دهد . و دومین سیستم FX به شما امکان ایجاد چندین اثر پیچیده جدید بر روی صدا و علاوه بر آن اعمال EQ , Phasing , distortion , stereo delay  , reverb در این بخش در دسترس می باشد . از شما عزیزان دعوت می کنیم به تماشای دموی تصویری وی اس تی ۸Dio CASE Solo Strings FX  در ادامه مطلب .

Description

 
آموزش نصب پوشه CASE_SOLO_STRINGS را از طریق دکمه add library در پلیر کانتکت اجرا کنید .
اگر شما نسبت به این اثر یا عنوان محق هستید، لطفا از طریق "بخش تماس با ما" با ما تماس بگیرید و برای اطلاعات بیشتر، صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نمایید.

دیدگاه کاربران


لطفا در این قسمت فقط نظر شخصی در مورد این عنوان را وارد نمایید و در صورتیکه مشکلی با دانلود یا استفاده از این فایل دارید در صفحه کاربری تیکت ثبت کنید.

بارگزاری