DxO FilmPack 5.5.13 MAC OSX

DxO FilmPack 5.5.13 MAC OSX

  • کاربرد : نرم افزار تبدیل تصاویر و فیلم های قدیمی به دیجیتال
  • نسخه :Version 5.5.13
  • نوع فایل : نرم افزار
  • زبان : انگلیسی
  • سیستم عامل : MACOSX
  • تولید کننده : DxO Labs
  • سال تولید : 2017

توضیحات

DxO FilmPack ابزاری قدرتمند برای علاقه مندان به هنرهای بصری می باشد که به آن ها اجازه می دهد تا عکس ها و فیلم های قدیمی خود را به دیجیتال تبدیل کنند، همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید عکس های خود را از نظر رنگ، وضوح، روشنایی و ابزارهای دیگر ارتقا دهید. جذابیت هر آنچه که با دوربین خود عکس برداری می کنید، توسط این نرم افزار می تواند چندین برابر شود. از این نرم افزار هم به صورت مستقل و هم به عنوان پلاگینی برای فتوشاپ، ادوبی لایت روم، ادوبی المنت و Apple Aperture، می توان استفاده کرد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DxO FilmPack:
- ویرایش و مدیریت فیلم های سیاه و سفید
- باز تولید فیلم های قدیمی مانند: Kodak Tri-X, Fuji Neopa و Polaroid
- ویرایش و مدیریت فیلم های رنگی
- قابلیت اعمال رنگ خیره کننده، اشباع، و کنتراست
- منطبق با تمامی سیستم عامل ها
- و ...

Description

DxO FilmPack is a handy and reliable application which offers you original and creative renderings and enables you to easily adjust your images with stunning effects.
Whether color or black and white, bring out the best in your digital photos by applying hundreds of combinations of vintage photo effects. Use your imagination to produce realistic or creative retro-looking images.

Here are some key features of "DxO FilmPack":
- The charm of black and white film photography with just a simple click
- Bring back the stunning and vivid colors of analog photography to your digital photos
- DxO FilmPack offers you the beauty of silver halide film grain. Two indispensible tools allow you to obtain faithful imitations of the film grains of yesteryear
- DxO FilmPack lets you create and save your own film types
- Lets you shade the borders of your images to create a particular atmosphere or to draw attention to the center of your image.

برای اطلاع از طریقه نصب به فایل How to Install.txt رجوع شود.

اگر شما نسبت به این اثر یا عنوان محق هستید، لطفا از طریق "بخش تماس با ما" با ما تماس بگیرید و برای اطلاعات بیشتر، صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نمایید.

دیدگاه کاربران


لطفا در این قسمت فقط نظر شخصی در مورد این عنوان را وارد نمایید و در صورتیکه مشکلی با دانلود یا استفاده از این فایل دارید در صفحه کاربری تیکت ثبت کنید.

بارگزاری