The Foundry Katana 2.5v7 x64

The Foundry Katana 2.5v7 x64

  • کاربرد : نرم‌افزار نورپردازی حرفه‌ای
  • نوع فایل : نرم افزار
  • زبان : انگلیسی
  • سیستم عامل : Windows 64Bit
  • سال تولید : 2017

توضیحات

نرم‌افزار The Foundry Katana یک رویکرد بسیار موثر را برای نورپردازی و ارتقای جلوه‌های بصری ارائه می‌نماید. با استفاده از آزادی عمل خلاقانه و قابلیت مقیاس پذیری این برنامه کاربردی از عهده دشوارترین پروژه‌های جلوه‌های بصری بر خواهید آمد. ساختار مبتنی بر Node، موتور چند موضوعی و قابلیت رندرینگ یکپارچه نرم‌افزار The Foundry Katana به شما این امکان را می‌دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن به نتایج دلخواه برسید. این برنامه پیشرفته به واسطه رابط کاربردی برنامه نویسی و گزینه‌های کدنویسی، به سادگی با ماژول‌‎های موجود در سیستم شما ادغام می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد تا به صورت دلخواه با ابزار رندرینگ و سایر ابزارهای مورد نظر خود کار کنید. در ادامه به سایر ویژگی‌های نرم‌افزار می‌پردازیم.

سایر ویژگی‌های نرم‌افزار:
برنامه‌ای انعطاف پذیر و مقیاس پذیر.
نورپردازی و بهبود جلوه‌های بصری.
سرعت و تاثیرگذاری بالا.

Description

With its highly efficient, collaborative approach to look development and lighting, Katana® gives you the creative scope and scalability to meet the needs of today’s most demanding CG-rendering projects.

برای اطلاع از طریقه نصب به فایل How to Install.txt رجوع کنید.

اگر شما نسبت به این اثر یا عنوان محق هستید، لطفا از طریق "بخش تماس با ما" با ما تماس بگیرید و برای اطلاعات بیشتر، صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نمایید.

دیدگاه کاربران


لطفا در این قسمت فقط نظر شخصی در مورد این عنوان را وارد نمایید و در صورتیکه مشکلی با دانلود یا استفاده از این فایل دارید در صفحه کاربری تیکت ثبت کنید.

بارگزاری